Sub Zero

Sub Zero

WEBSITE / www.subzero.com

Zaměřujeme se na výrobu luxusních spotřebičů pro chlazení a vaření jaké je jen možné. Neděláme žádné kompromisy. Naše zkušenosti se zdokonalovaly po generace. Sub-Zero navrhuje nejkvalitnější chlazení více než 60 let. Wolf staví zařízení na vaření, aby uspokojil nejnáročnější profesionální šéfkuchaře a domácí kuchaře více než 70 let. Naše zkušenost je prokazatelná.

Jsme pyšní na to, že naše produkty jsou často vybírány pro prestižní mezinárodní architektonické projekty jako např. v Burj v Dubaji, Hesperia Tower v Barceloně, Pan Peninsula v Londýně, Bloomberg v New Yorku. Ať už si představujete Vaši kuchyň jakkoliv, naše produkty v ní budou vypadat krásně. Máme dvě značky, ale pouze jednu řídící vášeň: postavit vynikající kuchyňské zařízení, které vypadá exkluzivně a přináší profesionální výkon, který potvrzuje skutečnou jistotu ve vaření.

Zakladatel Sub-Zero pan Westye Bake byl světovým průkopníkem v ultra-nízkoteplotním skladování. Z toho vzniklo i jméno firmy. Tyto průkopnické produkty pana Westye udělaly jako první z chladničky běžnou součást moderní domácnosti. Byl to chytrý obchodník a nápaditý inženýr, který měl i svůj osobní důvod: potřeboval spolehlivou domácí chladničku pro ukládání inzulinu pro svého diabetického syna Buda.
Tyto první produkty nastavily měřítko kvality, výkonu a spolehlivosti již v roce 1945. Vynikající reputace Wolfu jako profesionálního zařízení na vaření je ještě delší. Wolf, který se v roce 2000 spojil se Sub-Zero, přináší vlastní rodokmen s více něž 70-ti letou zkušeností s profesionálním vybavením kuchyní. Jsme stále rodinná firma v čele s vnukem pana Westye a jsme hrdí na to, že dodnes zachováváme tyto tradice dokonalosti.

< >


Typologie Sub-Zero je natolik všestranná a stylová, že může být jak v klasické tradiční kuchyni, tak i v současné a moderní. Vzhledem k tomu, že jsme se tomuto sortimentu věnovali více než kdokoli jiný, poukazujeme na šíři a hloubku spotřebičů. Široký výběr stylů a velikostí se přizpůsobí každé kuchyni.
Chladničky, mrazničky, vinotéky.

Existují tři řady:

  • vestavěné spotřebiče pro klasické SUB-ZERO
  • PRO SUB-ZERO je výrazný styl
  • Integrované, jež mají za účel se zcela zabudovat do Vaší kuchyně tak, že nic nestojí Vašim tvůrčím vizím v cestě. Každý má svůj vlastní odlišný vzhled, ale všechny spotřebiče mají stejnou utkvělou pozornost k detailu a kvalitě

Kvalitní vína potřebují, aby se o ně staralo a pečovalo. Sub-Zero vinotéky jsou navržené tak, aby udržovaly Vaše nejlepší vína v perfektním stavu tím, že je udržují v perfektních podmínkách. Sub-Zero rozeznává čtyři nepřátele vína- teplotu, vlhkost, světlo a vibrace- lépe než kdokoli a usilovně tvoří zařízení, která od nich Vaše víno ochraňují. Řemeslně zpracované z nerezové oceli s odolným sklem proti UV, lišty z třešňového dřeva, snadno výsuvné regály, dvě samostatné skladovací zóny pro udržení ideální teploty a vlhkosti. Konec konců co se týče vína, nejdůležitější je to, co je uvnitř láhve.